Dla tych ,którzy chcieliby wesprzeć działalność klubu podajemy numer konta:

PKO BP - 73 1020 2124 0000 8702 0089 9708

Mistrzostwa Polski w maratonie MTB
Poniedziałek, 14 lipca 2008

Marek Galiński nie obronił tytułu Mistrza Polski w maratonie MTB. "Diabeł" złapał gumę na trasie i ostatecznie zajął 7 miejsce. W Książu gdzie rozgrywane były zawody wystartował również Adrian Brzózka, który podobnie jak Marek miał defekt (17 miejsce). Jacek Brzózka dojechał do mety na 25 miejscu - 1 w kategorii M4). Wszyscy zawodnicy startowali w dystansie GIGA.

Relacja z zawodów

Rozmiar: 8369 bajtów

KLIKNIJ NA OBRAZEK

Marek Galiński w Pekinie!
Wtorek, 1 lipiec 2008

Zawodnik piechowickiego klubu KS Lechia Piechowice Marek Galiński został oficjalnie powołany do kadry kolarzy górskich, która będzie reprezentowała nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. To czwarta nominacja w karierze Marka - był on już uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich: 1996 Atlanta, 2000 Sydney (21m) i 2004 Ateny (14m).
Wielkie Gratulacje !

Rozmiar: 52453 bajtów

Zawodowcy na Mistrzostwach Świata
Wtorek, 24 czerwiec 2008

Na zakończonych we włoskim Val di Sole Mistrzostwach Świata MTB jedyny startujący w elicie reprezentant polski Marek Galiński ukończył wyścig na dobrym 17 miejscu.
17. GALINSKI Marek POL 2:06:50 +8:23

Udany start zaliczył debiutujący w kategorii U 23 Piotr Brzózka, który ukończył mistrzowski wyścig na bardzo dobrym 16 miejscu .

Pierwsza trójka MŚ w kat. U 23
1. SCHURTER Nino SUI 1:44:34
2. STANDER Burry RSA 1:45:15 + 41
3. FLÜCKIGER Matthias SUI 1:48:20 +3:46
- - -
16. BRZÓZKA Piotr POL 1:56:53 + 12:19
Wyścig rozegrano na dystansie 34.9 km, a Polskę reprezentowali jeszcze Adrian Brzózka z JBG APC PRESMET który przyjechał na metę jako 44.

Bike Maraton - Ustroń

W kolejnej edycji Bike Maratonu świetnie spisali się zawodnicy z zawodowej grupy JBG2-APC Presmet Team Piechowice. Na dystansie MEGA zwycieżył Piotr Brzózka a tuż za nim linie mety przejechał Marek Galiński.

Bike Maraton - Tarnów

Na kolejnej edycji Bike Maratonu w Tarnowie wystartowali dwaj kolarze z naszego klubu. Na dystansie MINI 93 miejsce (8 w kategorii M5) zajął Eugeniusz Czech, natomiast Marek Mazur skończył wyścig na 97 (15 w M4)

Udany występ zawodowców
Niedziela, 25 maja 2008

Marek Galiński zajął 6 miejsce w rozgrywanym dzisiaj wyścigu Elity mężczyzn w ramach MTB-Cross Country Bundesliga 2008. W tym samym wyścigu na 13 miejscu dojechał Piotr Brzózka co w kategorii U23 dało mu 2 miejsce! W kategorii Junior 31 był Tomasz Starzyk.

Zobacz pełne wyniki

Marek na Mistrzostwach Europy
Niedziela, 18 maja 2008

Marek Galiński zajął 17 miejsce w rozgrywanym dzisiaj wyścigu Elity mężczyzn podczas Mistrzostw Europy w niemieckim St. Wendel.

Dobra jazda kolarzy

W dniu wczorajszym odbyły się dwa wyścigi kolarskie. W Boguszowie Gorcach Bike Maraton, a w Bielawie wyścig organizowany przez Czesława Langa Bank BPH Grand Prix MTB

Wtorek, 06 maja 2008

Relecja z prezentacji grupy kolarskiej w TV DAMI (Serwis Informacyjny 06.05.2008)

Pracowity weekend kolarzy
Poniedziałek, 05 maja 2008

W ostatnich dniach odbyły się dwa maratony rowerowe w których startowali zawodnicy KS Lechia.
W sobotę w Szczawnie Zdroju rozegrany został Skandia MTB Maraton, natomiast dzień poźniej w Zdzieszowicach kolejną edycję miał Bike maraton.

Piątek, 02 maja 2008

II edycja organizowanego przez KS Lechia amatorskiego Rajdu Rowerowego już za nami. Tradycyjnie współorganizatorem było Miasto Piechowice z Panią burmistrz na czele. Kolarze na dłuższym dystansie mieli okazję zmierzyć się z trzykrotnym olimpijczykiem, zawodnikiem KS Lechia - JBG2 APC Presmet Team Markiem Galińskim. Zakończenie rajdu odbyło się na terenie przedszkola nr 1, gdzie przygotowano pieczone kiełbaski. Każdy uczestnik, a było ich prawie 40 - stu brał udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Najlepsi rowerzyści biorący udział w rowerowym torze przeszkód również nie wrócili do domu z pustymi rękami.
Do zobaczenia za rok !

Prezentacja grupy kolarskiej

W dniu dzisiejszym w gościnnym hotelu Las zaprezentowana została oficjalnie zawodowa grupa kolarska JBG2 APC Presmet Team. Obok takich sław jak trzykrotny olimpijczyk Marek Galiński zaprezentowali się młodzi kolarze, którzy reprezentują Klub sportowy Lechia w Piechowicach.

Poniedziałek, 21 kwietnia 2008

Nasza grupa doczekała się nowych strojów. Zobaczyć je można na zdjęciach do których pozowała zawodniczka naszego teamu Aleksandra Rokita.

Kolarze w akcji
Niedziela, 20 kwietnia 2008

Amatorska grupa kolarska Lechia Piechowice ma za sobą już pierwszy start w ramach Bike Maratonu. Kolarze ścigali się we Wrocławiu. Grupa wystartowała w nowych strojach kolarskich.